Chcem byt na mieru

Zariaďujete si bývanie nanovo a nemáte čas alebo znalosti o interiérovom dizajne? Nechajte všetko na nás a dostanete kompletný servis od A po Z. Berieme to, takpovediac, od podlahy!

"S našim partnerom 3 interiér design sme pripravení zrealizovať všetky vaše požiadavky, aby sme splnili Váš sen o dokonalom bývaní"

New Home Reality

V rámci Bytu/domu na mieru ponúkame:

REALIZAČNÝ PROJEKT

Realizačný projekt vám šetrí čas aj peniaze. Pýtate sa prečo? Ak máte daný projekt vyhotovený, budete presne vedieť koľko a aký druh tovaru potrebujete nakúpiť. Ako a z akého materiálu vám váš stolár vyrobí nábytok. Pri nákupe obkladov budete vedieť presnú výmeru, ktorú potrebujete a k dispozícií budete mať kladačský plán, kde nájdete presné rozloženie obkladu a dlažby. Toto všetko a mnoho, mnoho ďalších podkladov potrebných pre realizovanie rekonštrukcie budete mať vždy po ruke – nič vás neprekvapí a vaši montážnici budú presne vedieť, ako pri jednotlivých prácach postupovať.

VIZUALIZÁCIE NÁVRHOV

NEVIETE SI CELKOM PREDSTAVIŤ ZMENY VÁŠHO INTERIÉRU? Rozmiestnenie jednotlivých kuskov nábytku? Máte predstavu, ale radi by ste ju videli najprv na papieri?

INTERIÉR NA KĽÚČ

OKREM NÁVRHU ZABEZPEČÍME AJ KOMPLETNÚ REALIZÁCIU. Na základe vstupných údajov (pôdorys priestoru, fotografie, rozvody inštalácie, rozpočet) si prejdeme Vaše požiadavky a predstavy.

Pozrite si naše práce

Byty, Domy, Kancelárie, Salóny, Reštaurácia

Pilot bar, Kancelária, Komerčný priestor, Byt Ťahanovce, byt Panoráma, Dom Košice, Kancelária, Byt